Wróć do strony głównej ×

Grafika i identyfikacja wizualna

Na co dzień zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem szeroko rozumianej grafiki użytkowej potrzebnej do zbudowania identyfikacji wizualnej zarówno jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i spółek. Rozumiemy, jak ważne jest pierwsze wrażenie, dlatego staramy się, aby to, co stworzymy, służyło do wykreowania marki firmy na rynku, która będzie spójna i czytelna dla odbiorcy, zostanie pozytywnie zapamiętana i pozwoli wyróżnić się na tle konkurencji.

Podejmujemy konkretne działania, biorąc pod uwagę specyfikę branży i rynku, na jakim funkcjonuje Twoja firma, aby wzbudzić zaufanie odbiorców i pozytywne skojarzenia, które przyciągną nowych klientów. Pomożemy Ci w wyróżnieniu się na tle konkurencji i podkreślimy mocne cechy – zbudujemy przewagę rynkową, proponując dedykowany styl graficzny marki. Dołożymy wszelkich starań, aby wszystkie materiały graficzne były wykonane pieczołowicie, estetycznie i pozostawały spójne ze sobą. W codziennej pracy pamiętamy o słowach Williama A. Fostera: „Jakość nigdy nie jest dziełem przypadku.”.

Projektowanie logo

Dobrze zaprojektowane i prawidłowo wykonane logo pozwoli szybko i skutecznie zbudować zaufanie do Twojej marki, pomoże w zajęciu stałego i wysokiego miejsca na rynku.

Wszyscy przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że posiadanie loga jest warunkiem koniecznym do tego, aby jego biznes zaistniał. Ważnym jest więc, aby logo pozytywnie świadczyło o wizerunku całej marki. Nasi projektanci sprawią, że stworzony projekt będzie wyjątkowy – prostota budowy, uniwersalność i ponadczasowość stworzonego dzieła to tylko niektóre cechy, jakie mu nadamy.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna stanowi bardzo ważny element budowania wizerunku marki, chociaż często bywa niedoceniana, nie warto więc traktować jej po macoszemu i hołdować zasadzie: „jakoś to będzie”. Jednolity wizerunek i pozytywne skojarzenia, jakie będzie wywoływał u odbiorcy, jest bezcenny i z pewnością pomoże w pozyskaniu klienta. Materiały drukowane, jakie stworzymy ramach identyfikacji, nie będą przeładowane zbędnymi treściami – zawrzemy jedynie podstawowe informacje i sprawimy, że układ całości będzie przyjemny dla oka i zachęcający do przeczytania
Będziemy pracować systematycznie, krok po korku przybliżając się do osiągnięcia celu.

W ramach identyfikacji tworzymy między innymi następujące elementy:

 • wizytówki
 • ulotki
 • papier firmowy i teczki
 • koperty
 • banery
 • stopki mailowe
 • notesy
 • gadżety i wiele innych
Fotografia

W budowaniu spójnego, całościowego wizerunku firmy pomaga pokazanie siebie i swojego zespołu. Dzięki fotografii przekazujemy jasny i czytelny komunikat odbiorcy: dobrze wykonane zdjęcie pozwoli na pokazanie historii osób, firmy i tego, czym się cechują w swojej codziennej pracy. Nic tak nie buduje zaufania jak świetne wrażenie podczas pierwszego kontaktu, który przecież w dzisiejszej rzeczywistości może odbyć się wirtualnie.

Wizerunek fotograficzny wyraża więcej niż słowa – widać na nim emocje i zaangażowanie. Dlatego tak ważna jest odpowiednia stylizacja – dobrze dobrana garderoba, profesjonalny makijaż i precyzyjna fryzura. Na zdjęciach warto wyglądać korzystnie i wzbudzać pozytywne uczucia. Realizujemy zlecenia na sesje w fotografii biznesowej, wizerunkowej i komercyjnej.

Strony i sklepy WWW oraz aplikacje

Efekty spójnej oraz odpowiednio dobranej identyfikacji wizualnej warto wzmocnić poprzez osadzenie ich na nowoczesnych oraz przyciągających uwagę klientów aplikacjach, stronach oraz sklepach internetowych. W ClickLink tworzymy profesjonalne oraz zindywidualizowane aplikacje webowe, mobilne, desktopowe, integrujemy różne rozwiązania informatyczna, a także budujemy strony i sklepy internetowe stanowiące wizytówkę Twojej firmy, pozwalając Ci relatywnie niewysokim kosztem zaistnieć w świadomości klientów, zwiększyć efektywność pracy, wejść na nowe rynki, a w rezultacie zwiększyć dochodowość Twojej firmy. W wyniku takiego współdziałania powstaje unikalny efekt synergii, dzięki któremu oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze.

Zapoznaj się z naszą całą ofertą dotyczącą aplikacji oraz stron i sklepów www.

Wsparcie prawno-księgowe i marketingowe

Oprócz stworzenia profesjonalnej oraz funkcjonalnej identyfikacji wizualnej niezwykle ważne jest zabezpieczenie firmy pod względem prawno-księgowym oraz dotarcie do dotychczasowych oraz nowych klientów. Nasz multidyscyplinarny zespół tworzą m.in. doświadczeni programiści, graficy, prawnicy oraz marketingowcy, którzy poprzez ścisłą współpracę na każdym etapie programowania, budowania ram prawnych i doboru strategii marketingowej dokładają wszelkich starań, żeby wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy. W wyniku takiego współdziałania powstaje unikalny efekt synergii, dzięki któremu oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze.

Pomoc prawno-księgowa obejmuje w szczególności:

 • stałe i doraźne doradztwo prawne; przygotowanie, opiniowanie i negocjowanie projektów pism, umów, regulaminów, statutów; pomoc w zakresie uzyskania koncesji, zezwoleń i licencji; doradztwo w wyborze optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej itd.
 • pomoc w uzyskaniu dotacji na założenie lub rozwój działalności
 • stworzenie i wdrożenie polityki w zakresie ochrony danych osobowych (RODO)
 • pełną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową
 • pomoc w zatrudnieniu cudzoziemców spoza Unii Europejskiej
 • wdrożenie Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK)

Zapoznaj się z naszą całą ofertą prawno-księgową.

W ramach wsparcia marketingowego pomożemy Ci:

 • stworzyć profesjonalną oraz spójną strategię marketingową
 • zbudować optymalny content marketing
 • wypromować markę w social media
 • przeprowadzić skuteczną kampanię remarketingową czy mailingową
 • obsługiwać narzędzia typu Google Ads czy Facebook Ads
 • wypozycjonować wysoko Twoją stronę

Zapoznaj się z naszą całą ofertą marketingową.

Cennik

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową wycenę interesujących Cię usług grafiki komputerowej oraz identyfikacji wizualnej. Cena może ulec obniżeniu nawet o 40% w przypadku połączenia tych usług z pozostałymi usługami z naszej oferty. Krótko mówiąc, im więcej nabytych usług, tym większy rabat!

Kontakt

Jesteś zainteresowany usługą?
Porozmawiaj z nami

Centrum Usług Biznesowych ClickLink Grzegorz Stawowy

Jaworzno, ul. F. Chopina 96

NIP632-202-31-68

Adres e-mailbiuro@clicklink.com.pl

Numer telefonu+48 608 793 430

Social media