Wróć do strony głównej ×

Spółki

Chciałbyś szybko rozpocząć działalność jako prezes zarządu spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jednak powstrzymują Cię liczne formalności i niezrozumiałe procedury?
Współpraca z nami pozwoli na uniknięcie wszelkich niedogodności i rozpoczęcie działalności praktycznie od zaraz – przygotowaliśmy dla naszych klientów kompleksową ofertę, obejmującą m.in. zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, rejestrację spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, dokonanie zmian w KRS czy rejestracja jednoosobowej działalności w CEIDG.

Sprzedajemy zarówno gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jak i pomagamy w założeniu nowego podmiotu, zarówno tradycyjnie – poprzez notariusza, jak również w systemie S24. Podmioty, które oferujemy na sprzedaż, posiadają numer KRS, NIP i REGON – na życzenie klienta możemy zarejestrować je jako podatnika VAT oraz VAT-UE. Współpracując z nami, nie musisz się obawiać, że spółka, którą kupujesz, posiada obciążenia fiskalne oraz czy ktoś nie przeprowadzał za jej pośrednictwem podejrzanych transakcji.

Co zyskasz, jeżeli zdecydujesz się na współpracę z nami? Każda spółka, którą sprzedajemy, jest gotowa do działania od zaraz, masz pełną możliwość dokonania zmian w spółce: nazwy, siedziby, kwoty kapitału zakładowego i umowy. PKD każdej ze sprzedawanej spółek jest na tyle szerokie, że umożliwi prowadzenie dowolnego rodzaju działalności gospodarczej – oczywiście poza tymi, które są zabronione i wynika to z przepisów prawa powszechnie obowiązującego. Spółki, które oferujemy, na bieżąco składają sprawozdania podatkowe, posiadają komplet deklaracji podatkowych i wszystkie niezbędne dokumenty.

Zapewne rodzi się również pytanie: dlaczego ktoś miałby kupować gotową spółkę? Po pierwsze, oszczędza się czas, który należałoby poświęcić na rejestrację spółki i przygotowanie niezbędnych dokumentów. Po drugie, spółki posiadające udokumentowaną historię mają m.in. łatwiejszą drogę w uzyskaniu kredytów bankowych czy umów leasingowych.

Sprzedaż spółki w sposób tradycyjny

Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności i przygotowaniu niezbędnych dokumentów – wszystko organizujemy bez zbędnej zwłoki, gwarantujemy załatwienie wszystkich formalności w przeciągu trzech dni roboczych. Oto kilka kroków, które dzieli Cię od zostania prezesem zarządu spółki:

 1. Po kontakcie klienta z nami rezerwujemy wybraną przez niego spółkę i ustalamy wszystkie szczegóły dotyczące sprzedaży spółki;
 2. Przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty, aby sprzedaż spółki mogła zostać zrealizowana.
 3. Bezpośrednio przed notariuszem formalizujemy sprzedaż udziałów;
 4. Przekazujemy całą dokumentację nabywcy spółki.
Sprzedaż spółki drogą korespondencyjną

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, zapewniamy możliwość „korespondencyjnego” nabycia spółki. Proces składa się z czterech prostych kroków, które w minimalnym stopniu wymagają osobistego zaangażowania kupującego:

 1. Udostępniamy treść dokumentów koniecznych do sprzedaży spółki – po ich akceptacji listem priorytetowym wysyłamy je do Państwa uzupełnione o niezbędne dane.
 2. Podpisujecie Państwo dokumenty u swojego notariusza. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, to na życzenia możemy umówić wizytę za Państwa w wybranym mieście i dogodnym terminie.
 3. Odsyłacie Państwo komplet dokumentów na adres naszej spółki – teraz to my organizujemy spotkanie u „naszego” notariusza w celu podpisania dokumentów.
 4. Komplet dokumentów odsyłamy do Państwa.
Rejestracja spółek

Oferujemy możliwość rejestracji nowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tym aspekcie, co daje rękojmię, że całość dokumentacji zostanie rzetelnie i niezwłocznie sporządzona. W zależności od wyboru klienta założenie spółki może być wykonane na dwa sposoby – przez system S24 – z wykorzystaniem podstawowego wzorca umowy i bez możliwości szerokich ingerencji w umowę spółki oraz w sposób tradycyjny, czyli przed notariuszem.

Rejestracja spółek w systemie S24

Rejestracja poprzez systemem teleinformatyczny S24 jest znakomitym rozwiązaniem dla kogoś, komu zależy na szybkim rozpoczęciu działalności gospodarczej w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Cały proces rejestracji wykonujemy za naszego klienta – wypełniamy konieczne formularze, doradzamy w wyborze odpowiedniego PKD i w razie potrzeby pośredniczymy w kontakcie telefonicznym z właściwym sądem rejestrowym. Klient nie musi martwić się o formalności – jedynym obowiązkiem, jaki go czeka, będzie złożenie podpisu elektronicznego. Rejestracja spółki S24 powinna zakończyć się w przeciągu 24 godzin – jednak praktyka pokazuje, że są to zazwyczaj dwa dni robocze.

Koszty rejestracji spółki w systemie S24 przedstawiają się następująco:

 • opłata sądowa wraz z ogłoszeniem w MSiG: 350 złotych
 • podatek od czynności cywilnoprawnych: 25 złotych (w przypadku kapitału zakładowego wynoszącego 5 000 złotych)
Rejestracja spółek w sposób tradycyjny

Od początku do końca procesu rejestracji pomagamy naszym klientom, odpowiadając na ich pytania i doradzając najkorzystniejsze rozwiązania. Przygotujemy umowę spółki oraz inne niezbędne dokumenty, umówimy spotkanie z notariuszem w celu podpisania umowy spółki oraz pomożemy w przygotowaniu innych dokumentów wymaganych przez sąd rejestrowy. Będziemy czuwać nad prawidłowością postępowania rejestracyjnego. Przygotujemy formularze niezbędne do zarejestrowania spółki jako podatnika VAT i VAT-UE.Na życzenie klienta będziemy asystowali w wypełnieniu pozostałych obowiązków, które pojawiają się po zarejestrowaniu spółki z o. o., takich jak zgłoszenie do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych czy Urzędu Skarbowego. Zaoferujemy również pomoc w wyborze banku i założeniu konta spółki.

Koszty rejestracji spółki w sposób tradycyjny przedstawiają się następująco:

 • opłata sądowa wraz z ogłoszeniem MSiG: 600 złotych
 • koszty notarialne wraz z podatkiem od czynności cywilnoprawnych: od 300 złotych
Rejestracja zmian w KRS

Pomagamy w dokonywaniu zmian w KRS istniejących spółek – wypełnimy stosowne formularze, przygotujemy konieczne załączniki. Pomożemy w doborze jak najlepszych rozwiązań prawnych i podatkowych oraz ustalimy, jakie zmiany będą najbardziej korzystne z punktu widzenia klienta. Sprawdzimy, czy ewentualne zmiany będą wymagały zawarcia uchwały zgromadzenia wspólników, a jeżeli tak – czy zostało ono zwołane poprawnie. W razie konieczności opracujemy konieczne uchwały oraz protokoły zgromadzenia wspólników. Powierzoną nam sprawę będziemy monitorowali od początku do końca.

Ustalimy dokładnie, jakich zmian oczekuje klient; oferujemy w szczególności:

 • zmiany adresu spółki bądź jej nazwy
 • zmiany w składzie osobowym wspólników
 • zmiana wysokości kapitału zakładowego
 • zmiany w składzie osobowym zarządu i w sposobie reprezentacji spółki
 • powołanie bądź odwołanie prokurenta
 • dokonanie zmian w zakresie przedmiotu działalności spółki (zmiana PKD)
Usługi dodatkowe
 • kompleksowe usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe
 • stałe i doraźne doradztwo prawne i podatkowe
 • pomoc w rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej
 • tworzenie umowy spółki cywilnej i pomoc w rejestracji w CEIDG

Zapoznaj się z naszą całą ofertą z zakresu obsługi prawno-podatkowej.

Wsparcie marketingowe

Oprócz doboru odpowiedniej formy prowadzenia działalności oraz zabezpieczenia biznesu pod względem prawnym niezwykle istotne jest przeprowadzenie skutecznej kampanii marketingowej. Nasz multidyscyplinarny zespół tworzą m.in. doświadczeni programiści, graficy, prawnicy oraz marketingowcy, którzy poprzez ścisłą współpracę na każdym etapie budowania ram prawnych i doboru strategii marketingowej dokładają wszelkich starań, żeby wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy. W wyniku takiego współdziałania powstaje unikalny efekt synergii, dzięki któremu oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze.

W ramach wsparcia marketingowego pomożemy Ci:

 • stworzyć profesjonalną oraz spójną strategię marketingową
 • zbudować optymalny content marketing
 • wypromować markę w social media
 • przeprowadzić skuteczną kampanię remarketingową czy mailingową
 • obsługiwać narzędzia typu Google Ads czy Facebook Ads
 • wypozycjonować wysoko Twoją stronę

Zapoznaj się z naszą całą ofertą marketingową.

Strony i sklepy www oraz aplikacje

Prowadzenie biznesu to nie tylko bieżące kierowanie sprawami firmy oraz zabezpieczenie jej pod względem prawnym, ale również posiadanie nowoczesnych oraz przyciągających uwagę klientów aplikacji, stron oraz sklepów internetowych. W ClickLink tworzymy funkcjonalne oraz zindywidualizowane aplikacje webowe, mobilne, desktopowe, integrujemy różne rozwiązania informatyczna, a także budujemy strony i sklepy internetowe stanowiące wizytówkę Twojej firmy, pozwalając Ci relatywnie niewysokim kosztem usprawnić działanie Twojej firmy oraz zwiększyć jej dochodowość. W wyniku takiego współdziałania powstaje unikalny efekt synergii, dzięki któremu oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze.

Zapoznaj się z naszą całą ofertą dotyczącą aplikacji oraz stron i sklepów www.

Cennik

Przede wszystkim transparentność – nie ukrywamy żadnych kosztów. Poniżej zamieszczamy cennik usług, jakie oferujemy:

 • Zakup nowej spółki z o. o. niebędącej płatnikiem VAT: od 1450 złotych + VAT
 • Zakup nowej spółki z o. o. będącej płatnikiem VAT i VAT UE: od 2000 złotych + VAT
 • Zakup spółki z o. o. z historią trzech miesięcy: od 2200 złotych + VAT
 • Zakup spółki z o. o. z historią sześciu miesięcy: od 3800 złotych + VAT
 • Rejestracja nowej spółki w KRS: od 399 złotych + VAT
 • Rejestracja zmian w KRS: od 399 złotych + VAT
 • Pomoc w rejestracji jednoosobowej działalności gospodarczej: od 299 złotych + VAT

Kontakt

Jesteś zainteresowany usługą?
Porozmawiaj z nami

Centrum Usług Biznesowych ClickLink Grzegorz Stawowy

Jaworzno, ul. F. Chopina 96

NIP632-202-31-68

Adres e-mailbiuro@clicklink.com.pl

Numer telefonu+48 608 793 430

Social media