Wróć do strony głównej ×

Usługi dla start-upów

Chcesz rozpocząć działanie jako start-up? Prowadzisz start-up i masz pytania dotyczące kwestii prawnych i podatkowych? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci jak tylko potrafimy najlepiej!

Doskonale pamiętamy chwile, kiedy sami zaczynaliśmy prowadzić własny biznes – włożyliśmy w niego wiele pracy i zaangażowania. Inwestowaliśmy swoje siły i środki, żeby stworzyć odpowiedzialny zespół, który będzie działał na rzecz innych i angażował się w projekty. Rozumiemy Twoje motywacje i pytania – chcesz, żeby wszystko funkcjonowało jak najlepiej i bez żadnych problemów.

Postaramy się, aby stworzyć najlepsze warunki dla funkcjonowania Twojej działalności: wybierzemy przystępną formę prawną dla start-upu i pomożemy zoptymalizować opodatkowanie. Z nami nie będziesz musiał obawiać się kwestii takich jak: opodatkowania u źródła czy wewnątrzwspólnotowe transakcje VAT. Jeżeli tylko będziesz zadowolony ze współpracy, pomożemy Ci również na dalszych etap: zaopiniujemy umowy, zabezpieczymy nowatorską koncepcję prawami własności intelektualnej, zadbamy o zgodność projektu z prawami autorskimi itd.

Umowy w branży IT

Founders Agreement czy może umowa utrzymaniowa? Dynamika branży IT wymusza, żeby często jedna umowa była hybrydą kilku innych, dlatego należy uważnie przeanalizować jej treść pod kątem klauzul niedozwolonych bądź zapisów, które w przyszłości będą rodzić nie lada problemy.

W związku z powyższym przygotujemy dedykowany kontrakt dla Twojego projektu IT bądź zaopiniujemy już powstały, pomożemy w negocjacjach i analizie ryzyka prawno-biznesowego, jakie dla Twojej działalności będzie niosła nowo podpisana umowa. Dokonamy audytu prawnego zgodności ze standardami w IT.

Regulaminy

Stworzymy dla Ciebie regulamin i pomożemy go wdrożyć lub jeżeli posiadasz już własny – sprawdzimy go i dokonamy korekty, gdyby taka była konieczna. Odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Tworzymy regulaminy dla:

 • sklepów internetowych
 • serwisów internetowych
 • aplikacji mobilnych
 • usług dropshippingowych
 • konkursów
 • programów lojalnościowych
 • programów partnerskich
Kompleksowa obsługa księgowa i kadrowa

W branży IT często odchodzi się od umów cywilnoprawnych czy umów o pracę na rzecz B2B. My jednak, zapewniając każdej ze stron pełną swobodę, możemy świadczyć pełną obsługę księgową i kadrową dla każdej z wyżej wspomnianych form współpracy. W dzisiejszych czasach nie trzeba nikogo przekonywać, że posiadanie własnego księgowego to nie tylko niewątpliwa wygoda, ale również pewność tego, że sprawy księgowo-płacowe będą monitorowane na bieżąco i żadna faktura, umowa czy przelew nie zagubi się.

Prawo w grach komputerowych

Ani graczy, ani tym bardziej twórców gier komputerowych nie trzeba przekonywać, jak dynamicznie rozwijający się jest to rynek. Sukcesy rodzimy producentów gier – wystarczy wspomnieć o przygodach legendarnego łowcy potworów z Rivii – sprawiły, że obraz twórców gier komputerowych zmienił się bezpowrotnie. Miliardowe zyski to nie senne marzenia, tylko codzienność dla największych. Chociaż gry kojarzą się z rozrywką (zapewniamy – nam również), trzeba pamiętać o zabezpieczeniu interesów producentów gier komputerowych – szczególnie poprzez odpowiednio skonstruowane umowy licencyjne, produkcyjne czy dystrybucyjne.

Trzeba również chronić prawa autorskie producentów gier, gdyż, co warto wiedzieć, gra to nie tylko program komputerowy, ale również jej elementy graficzne, dźwiękowe czy koncepcyjne. Zależy nam na tym, żeby Twoja praca nie poszła na marne, postaramy stworzyć się takie warunki, żebyś w spokoju mógł pracować bez obaw, że ktoś może „zapożyczyć” część Twojego wysiłku.

Indie studio czy prężnie rozwijający się producent gier komputerowych – jeżeli miałbyś jakiekolwiek wątpliwości nie zwlekaj, skontaktuj się z nami. Postaramy się pomóc najlepiej jak potrafimy.

Strony i sklepy www oraz aplikacje

Start-upy słusznie kojarzą się z branżą nowych technologii. W ClickLink pomożemy Ci nie tylko zabezpieczyć Twój biznes pod względem prawnym, ale również dostarczymy Ci nowoczesne oraz przyciągające uwagę klientów aplikację, strony oraz sklepy internetowe. Tworzymy funkcjonalne oraz zindywidualizowane aplikacje webowe, mobilne, desktopowe, integrujemy różne rozwiązania informatyczna, a także budujemy strony i sklepy internetowe stanowiące wizytówkę Twojej firmy, pozwalając Ci relatywnie niewysokim kosztem przenieść Twój biznes na wyższy poziom. W wyniku takiego współdziałania powstaje unikalny efekt synergii, dzięki któremu oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze.

Zapoznaj się z naszą całą ofertą dotyczącą aplikacji oraz stron i sklepów www.

Wsparcie marketingowe

Oprócz stworzenia innowacyjnego produktu ważne jest również dotarcie z nim do jak najszerszego grona klientów. Nasz multidyscyplinarny zespół tworzą m.in. doświadczeni programiści, graficy, prawnicy oraz marketingowcy, którzy poprzez ścisłą współpracę na każdym etapie pracy nad projektami dokładają wszelkich starań, żeby wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojej firmy. W wyniku takiego współdziałania powstaje unikalny efekt synergii, dzięki któremu oszczędzasz zarówno czas, jak i pieniądze.

W ramach wsparcia marketingowego pomożemy Ci:

 • stworzyć profesjonalną oraz spójną strategię marketingową
 • zbudować optymalny content marketing
 • wypromować markę w social media
 • przeprowadzić skuteczną kampanię remarketingową czy mailingową
 • obsługiwać narzędzia typu Google Ads czy Facebook Ads
 • wypozycjonować wysoko Twoją stronę

Zapoznaj się z naszą całą ofertą marketingową.

Cennik

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową wycenę interesującego Cię usługi z oferty Start-up. Cena może ulec obniżeniu nawet o 40% w przypadku połączenia tych usług z pozostałymi naszymi usług. Krótko mówiąc, im więcej nabytych z naszej oferty usług, tym większy rabat!

Kontakt

Jesteś zainteresowany usługą?
Porozmawiaj z nami

Centrum Usług Biznesowych ClickLink Grzegorz Stawowy

Jaworzno, ul. F. Chopina 96

NIP632-202-31-68

Adres e-mailbiuro@clicklink.com.pl

Numer telefonu+48 608 793 430

Social media